h Dolar %
h Euro %
h Altın (Gr) 495,59 %-0,30%
h Tam Altın 7.964,86 %0,15%
h Bitcoin 312296 %-4.8479
a

TÜRKİYE ALTIN YUMURTLAYAN TAVUK MU?

ad826x90

Sedat Peker youtube hesabından yayınladığı son videoda da devlet adamlarının derin devlet ve suç örgütleriyle çeşitli şekillerde alışverişler yaparak kazanç sağladıklarını ve olanların yine Türk milletine olduğunu ifade etti. Cumhurbaşkanı’nın İçişleri Bakanı’na sahip çıkmasına da içerleyen Peker, haftaya da seninle konuşalım Tayyip ağabey dedi.

Bu ülkede gemi ticareti ile uğraşan Binali Yıldırım’ın oğlu Erkan Yıldırım, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oğlu Burak Erdoğan gibi onlarca isim var belki ama biz ulaşamıyoruz, bilemiyoruz. Geçmişten buyana başa gelenler hep kendilerine ve çevrelerine hizmet etmeyi tercih ettiler. Sanırım bu işin fıtratında hep bunlar var ve var olacaklar. Bu halk hep son sıraya alındı, bir gram rahatı olsun istemedi kimse bu milletin. Kredi ile gemi almak çok kolaydı ama alamadı bu halk, bu halk bu olanları hiç haketmedi. Silkelen Türk Milleti! Senin kurtarıcın sensin. Kendine gel ileriye bak, geleceğe odaklan.

Türkiye’nin Suriye ile ilişkilerine değinen Peker, kimlerin ne tür çıkarları olduğunu ve devletin adı kullanılarak neler yapıldığını açıkladı. Süleyman Soylu ile Berat Albayrak savaşının asıl sebebinin şimdiki işlerini sekteye uğratmamak adına gelecekte devletin başında yer almak istediklerini ima eden Peker; SADAT’ın “Sedat Peker yardım konvoyu” üzerinden Suriye’ye, cihatçı El Nusra’ya silah, araç, mühimmat ve ekipman yolladığını öne sürdü.

Bilinç altında yaşadığı olayları dışa vurmaya başladı

ad826x90

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Habertürk’teki yayında, “Peker’in son videosu 8 milyonu aşkın kişi tarafından izlendi…” denilmesi üzerine, “8 milyon kişi çocuk pornosu da izliyor” yanıtını vermesine atıf yapan Peker;

“Adet olduğu üzere yine yoklamak yapmak istiyorum. Ancak bu sefer Süslü Süleyman’a tek ayak cezası vereceğim. Çünkü çok ayıp şeyler söylemeye başladı. Bilinçaltında yaşadığı olayları dışa vurmaya başladı.” dedi.

Peker, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan için “Madem ben uluslararası komplonun parçası ajansam, o zaman bundan sonraki videoyu oturup sizin karşınızda anlatacağım” dedi.

10 Siha Gönder Parasını Ben Toplayacağım

Peker Devlet içinde yer alan belirli kişilerin sadece çıkarları olduğu ülkelere menfaat sağladıklarını ima ederek; Bir de benim için ‘Filistin’de olaylar oldu, destek vermedi’ diye. Ben elimden geldiğinde destek verdim ama imgelerle bunu desteklemeye çalıştım. Kendimizi neden kandırıyoruz? Kendimizi kandırmanın ne alemi var. Azerbaycan’da olay oldu, Azerbaycan’a SİHA’ları yolladık. İyi de yaptık. Katar’da sorun oldu, Katar’a askeri birlik kurduk. Azerbaycan’da SOCAR var, SOCAR’ın alt şirketleri var. Katar’da bankalarda paralar var.

Filistin’de ne var? Filistin’de hamaset. Kardeşlerimizle berabersek 10 tane de SİHA oraya yollayın. E hani beraberdik? Öyle cami çıkışında bağırmayla olmaz bu işler. Olmaz. Devletin ekonomik sıkıntısı var, parayı biz toplayalım. 10 tane SİHA parasını toplarız. Şu anda bende o kadar yok, veremem, çünkü sıkıntılı zor bir süreç yaşıyoruz. Filistin’in, İsrail’in giden malları taşıyan gemilerin kimin olduğu belli. İsrail’de kimin, o gemilerin yazıhanesinin olduğu da belli. Boykotu bırak onların malını taşımayı bırakın o zaman. Filistin konusu apayrı bir konu. Buraya çok değinmek lazım. Milleti kasmak için ‘Din, devlet elden gidiyor, aman beka sorunu’ doldum din, devlet elden gidiyor, temiz toplum. Hep bu konular olunca bir yerde bir film. 10 tane SİHA yollayın, parayı toplamaya ben başlatacağım. Açıklamasını yaptı.

“Bir Dahaki Videoda Konuşacağız TAYYİP ABİ, Baş Başa”

Sayın Cumhurbaşkanımız, Tayyip Abi, bir uluslararası komplo olduğunu, bu komplonun da merkezinde benim olduğumu ismimi geçirmeden anlattı. ‘Görecekler, bulup getireceğiz’ dedi. Devlet, bulup getirir orada bir sıkıntımız yok. Beni bulup getirmek gerçekleri değiştirecek mi Tayyip Abi? Madem ben uluslararası komplonun parçası ajansam o zaman bundan sonraki videoyu da Tayyip Abi oturup ben kardeş olarak ben anlatacağım. Ne zaman tanıştık, ne zaman görüştük. Ne bir eksik ne bir fazla. Onlara parmak, bilek diyet verdim. Allah’a yemin olsun sen bizim büyüğümüzsün abimizsin, silahı buraya koyacağız, iki tane müfettiş, yalan makinelerinin yüzde 1,5 yanılma payı var, o yüzden mahkemelerde kullanılmıyor. O yüzde 1,5’ta ben doğru söylesem makine ötse kafama yine sıkacağım.

Madem ben ajanım anlatacağım abi, bir özür bekledim abi ya. Ya bütün olanları anlattık, bütün her şey ortada. Bütün bunları halk biliyor, sana anlatmıyorlar. Bir sen bilmiyorsun, çevreni sarmışlar. Geri kalan herkes biliyor. Yaşadığım sürece sana karşı asla saygısızlık içerisinde olmayacağım. Ancak sen görmek istemiyorsan ben vatan haini olarak anılmak istemem. Ben vatan haini değilim. Bunu en iyi sen biliyorsun. Senin hiçbir gücün yokken ben vardım. Onların hiçbiri yoktu. Alkış beklemedim, ön planda olmadım, elimden ne geliyorsa onu da yaptım. Bir dahaki videoda konuşacağız Tayyip Abi, baş başa, abi-kardeş. Açık delillerle, bilinmeyen delillerle anlatımlarımı doğrulayacağım. Helalleşeceğiz abi, ben ajan değilim. Bunu tüm dünyaya göstereceğim.

Halil Falyalı’yı Neden Almıyorsunuz?

ad826x90

Diyorsunuz ya, ‘Biz herkesi gidip alırız’, Halil Falyalı’yı neden almıyorsunuz? Yayınladı arkadaşlar, ABD’nin kırmızı aramasını, Türkiye’de de İçişleri’nden aranıyor. Herkesi gidip alıyorsunuz, gidin onu da alın. Ama onda kasetler var. Herkesi çekmiş o da. Ben Halil’den öğrenmedim. Namuslu adamın kasetini yayımlamam. Adam çıkıp derse ki, ‘Bu anlatılan doğru’ niye yayımlayım, sapık mıyım teşhirci miyim. Beni boşa düşürecek, ben kendimi size mahcup ettirmeyeceğim.

“SADAT, BENİM ÜZERİMDEN EL NUSRA’YA SİLAH VE ARAÇ YOLLADI”

MİT tırları yakalandıktan sonra kafamda şöyle bir şey oluşmuştu: Biz oraya hem toplumun duygularını yükseltmek hem de oradaki kardeşlerimize, Bayırbucak Türkmenlerine ve diğerlerine yardımcı olmak için İHA, kıyafetler, -ama sayıca çok fazla, oradaki tüm savaşçılara yetecek kadar- telsizler, çelik yelekler, onlar bunlar, tırlarca… Bu projeji düşündük. O milletvekili arkadaşımızla da konuştuk. O da düşünceyi aldı, iletmesi gereken yerlere iletti.

Sonra dediler ‘Biz ek tırlar verelim, sizin tırlarla beraber (gitsinler)’. Bizin tırlar ‘Sedat Peker yardım konvoyu’ diye gidiyor. Basına da resimler veriyoruz. Tüm ekipmanları yolluyoruz. Ama benim adıma giden diğer araçlar var. Onlar da başka yerdeki Türkmenlere gidiyor diye biliyoruz. Araçların içinde ne olduğunu bilmiyoruz, bilmiyoruz dediysem silah var, saf çocuk değiliz. Bu da normal, olması gereken şey. Ama bu MİT tarafından, askeriye tarafından organize edilmiyor.

SADAT tarafından organize ediliyor, SADAT’ın içindeki bir ekip tarafından. Bunların hepsini ben kendi paramla alıyorum ama onlar hariç, onların benimle hiçbir ilgisi yok ama benim adıma gidiyor. İşlem yapılmıyor, kayıt yapılmıyor, direkt geçiş yapılıyor. Sonra ben yüklü miktarda Mitsubishi araçlar yollamaya başlayınca dediler ‘Bize de biraz verir misin, orada savaşçılar…’, dedim tamam, verelim. Türkmenler her yerden videolarla teşekkür ediyorlar aracı aldık diye, bir iki tanesi arapça konuşuyorlar.

Sonra bizim Türkmen arkadaşlar ‘Bunlar el Nusracı’ dedi. Bizim diğer arkadaşlar da ‘Bu gidenler el Nusra’ya gidiyor’ diyor. Evet, benim üzerimden gidiyor. Samimi yapıyorum. Ama ben yollamadım, SADAT’çılar yolladı. Kibrit kutusuna sokacağım sizi, hem de devleti de yargılatmayacağım.

Pandora’nın ilk kutusunu açalım bakalım. Siz Suriye’de ticaret yapmanız için ne yapmanız lazım biliyor musunuz? Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı, Külliye’de ona gideceksiniz. Ama bir iki kamyonluk alışverişli söylemiyorum. Büyük olanlar. Kaçak ham petrol, çay, şeker, alüminyum, bakır, ikinci el araba. Bunlar milyarlarca dolarlık para, büyük para.

Suriye mücadelesi için parayı kim verdi? Biz, devlet. Kim şehit oldu orada millet. Şimdi orada yapılan ticareti anlatacağım. Siz oradan onay aldıktan sonra sizi şeye yolluyor Murat Sancak, Ramazan Öztürk. Tüm hiyerarşi orada. Onların da onayı geçtikten sonra El Nusra’nın iktisat sorumlusu var Ebu Abdurrahman. Şu anda da ticaret böyle yapılıyor biliyor musunuz?

Ben o zaman ‘Bu silahları bunlara veriyorsunuz bunlar bizim Türkmenlerle savaşıyor, bizim insanımız’ dedim. Bir bilelim, bizim üstümüzden gidiyor.

Yeni bir dengeler kuruluyor, şöyle, böyle. Bana anlatacaksınız.”

“BERAT ALBAYRAK, MURAT SANCAK’IN EVİNDE KALIYOR”

Berat Albayrak nerede biliyor musunuz? Hep arıyorsunuz ya. Murat Sancak’ın evi var Hadımköy Beylikdüzü taraflarında. Orada kalıyor, beraberler.

Bu vatanın çocuğu şehit olacak. Suriye girilmeli, girilmeli, kalınmalı mı, kalınmalı, doğru politika mı doğru politika! Ama orada para neden hiç bizim devlete gelmiyor?

Hâlâ daha devlet oraya para gidiyor. Orada bir ticaret var, para kazanıyorlar.

Ham petrol, alüminyum… Benim anlattığım hariç orada ticaret yapamazsın. Herkes kendini öldürüyor, ama anlatan yok, gören yok. Bir hayal dünyasına dalmışlar. Milleti korkuturuz, ee?

Sülü, ‘Benim KİA’m var’ demişti ya. Süslü’ye bir sorar mısınız, gazeteciler sormuyor siz sorun 40 yaşın altındaki arkadaşlar. Son 4 senede, İçişleri Bakanlığı döneminde bu ülkedeki ne kadar büyük holding var, bunun şirketine geçti. Bu makam suistimal etmek değil mi? Bu şirket bir anda nasıl bu kadar büyüdü? Açıklasınlar poliçeyi. Kes poliçeyi gelsin paralar Sülü. Paket, paket, çuval çuval. Biz ahiretliğiz.”

ad826x90
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

“HAZİRAN AYININ SONUNDA KANAL İSTANBUL’UN TEMELİNİ ATIYORUZ”

HIZLI YORUM YAP

r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.