h Dolar 7,5340 %-0.01
h Euro 9,0026 %-0.01
h Bitcoin 376924 %2.6825
h Ethereum 12513.37 %0.42673
a

KILIÇDAROĞLU ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU

ad826x90
ad826x90

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Adalet Yürüyüşü’nün üçüncü yıl dönümünde partisi olan CHP’nin grup toplantısında konuştu. Kılıçdaroğlu, “Hak-hukuk-adalet” sloganları ile karşılandı.

Kılıçdaroğlu’nun açıklamalarından satır başları şu şekilde:

Bu cennet vatanda kardeş olalım, kavga etmeyelim diye yürüdük.

Üç yıl önce yürüdük. Neden yürüdük? Bu cennet vatanda kardeş olalım, kavga etmeyelim diye yürüdük. Bu cennet vatanda bir çocuk bile yatağa aç girmesin diye yürüdük.

Her dönemin bir firavunu olmuştur.

Adalet dünyanın ortak paydası olmak zorundadır. Yalnız yürümek için yola çıktım. Ama adalet talebi o kadar yoğundu ki milyonlara ulaştık. Her dönemin bir firavunu olmuştur. Adalet talebinin içini boşalttılar. Firavunlar boşaltacak milyonlar dolduracak.

ad826x90

Buradan bütün aile hekimlerine de şükranlarımı iletiyorum.

Buradan bütün aile hekimlerine de şükranlarımı iletiyorum. Sorunlar varsa çözümleri de vardır. Buradan bizim belediye başkanlarımıza da teşekkür ediyorum, 24 saat çalıştılar. Engelleri aştılar, sitem etmediler.

Anayasamız, ‘Devlet basın ve haber alma hürriyetlerini sağlayacak tedbirleri alır’ diyor

Anayasamız, ‘Devlet basın ve haber alma hürriyetlerini sağlayacak tedbirleri alır’ diyor. 21. yüzyılın Türkiyesinde durum tam tersi. Anayasaya taban tabana zıt uygulamalara imza atıyorlar! Müyesser Yıldız’ın tutuklanmasına sebep olan bütün bilgiler internette hâlâ var. Yalnızca Saray halk duymasın istiyor. O yüzden insanlar tutuklanıyor.

Medyanın yüzde 90’ını havuz medyasına dönüştürdüler

Medyanın yüzde 90’ını havuz medyasına dönüştürdüler. Havuz medyasını vatandaş izlemedi. Vatandaşın izlediği, okuduğu medyayı ele geçirmeye çalıştılar. Havuz gazeteleri aynı manşeti atıyor. Ne yaparsanız yapın ne yazarsanız yazın, kumpasınıza katılmayacağız. Biz doğru haberin peşindeyiz.

Bu, firavunun adaletidir!

Sosyal medyada trollerle gündem oluşturmaya çalışıyorlar. Pek çok gazeteci hapiste. AİHM kararlarını bile uygulamıyorlar. Bu, firavunun adaletidir!

Dört tane beslemenin karşısına bir CHP’li

Boykot ettiğimiz kanalda yayın yapıyorlar, dört tane beslemenin karşısına bir CHP’li. Her birine 10’ar dakika veriyorlar. CHP’liye sıra geliyor, iki cümle kurunca süren doldu diyorlar.

Evinizde huzur yoksa sebebi Saray sosyetesidir.

Çocuğuna ekmek bulmak için konteynerleri gezen kadını bu saraydakiler görüyor mu düşünüyor mu? Bütün kadınlara sesleniyorum, evinizde huzur yoksa sebebi Saray sosyetesidir.

Hırsıza destek veren de hırsızdır.

Devleti yönetenler, devleti arpalık olarak kullanamazlar! Çikolata kutusunda rüşvet alan adamı büyükelçi yaparsanız o ülke halkı şunu düşünür, bu rüşvetçiyi buraya gönderen de demek ki aynı meşreptendir. Hırsıza destek veren de hırsızdır. Çete nedir, yasa dışı bir işi yapmak için bir araya gelen insan topluluğu.

Şimdi AKP’li biri itiraf etti.

Televizyona birisi çıktı. Biz FETÖ’yle işbirliği yaptık, Kemalistleri devirmek için dedi. Bu kardeşime öncelikle teşekkür ediyorum, bir gerçeği itiraf ettiği için. Bunu biz söylüyorduk ama halk bunlar muhalefet diyordu. Şimdi AKP’li biri itiraf etti.

Bu sporcu kardeşimizden tek ricam…

Geçenlerde banka yönetimine dünya şampiyonu bir güreşçi atadılar. Devleti devlet olarak değil, soyulacak yer olarak görüyorlar. Bu sporcu kardeşimizden tek ricam; elde ettiğin başarıları gölgeleme, teşekkür ederek bu görevi iade et kardeşim. Bankalara öyle kişiler atadılar ki adamlar ATM’den para çekmeyi bilmiyorlar ama bankanın yönetim kurulunda…

20 bin öğretmen atama bekliyor.

20 bin öğretmen atama bekliyor. Niye atama yapmıyorlar? Para gider diye. Müslüman harama el uzatmaz. Komşusu açken tok yatan bizden değildir. Çocuklar aç yatıyor birileri de üç, dört yerden maaş alıyorlar.

ad826x90

Amerikalarda dünyalıklarını yaptılar

Üniversite mezunu nice insan evine ekmek götüremiyor, babalarının ellerine bakıyorlar. Kendilerine gelince Amerikalarda dünyalıklarını yaptılar, saraylarda oturuyorlar. Lafa gelince Müslümanız diyorlar.

VERGİNİN HESABINI VEREMEYEN HIRSIZDIR

Saray’da yaşayan adam kirada yaşayan insandan neden para ister? Neden IBAN numarası verir? Sülük gibi, kene gibi emdiniz milletin kanını!

Vatandaştan aldığın verginin hesabını vermiyorsan ‘sen hırsızsın’ demektir! Siyasetin en temel kuralı hesap vermektir. Hesap vermiyor. Ama aldığı vergilerden ilk beş ayda tefecilere 65 milyar TL verdi!

ad826x90
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

BAŞAK DEMİRTAŞ’A KARŞI ÇİRKİN PAYLAŞIMI YAPAN KİŞİ TUTUKLANDI

HIZLI YORUM YAP

r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.