h Dolar %
h Euro %
h Altın (Gr) 506,67 %-1,50%
h Tam Altın 8.117,81 %-1,20%
h Bitcoin 294130 %-1.16551
a

UZM. EĞT. M. DEMİRKAN İLE BİOENERJİ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

ad826x90

Bioenerjiden bahsedeceksek öncelikle ne olduğunu bilmemiz gerekiyor. Bioenerji ilahi ve evrensel yaşam akışı demektir. Evren ve evreni oluşturan tüm her şey bu yaşam akışından yani enerjiden oluşur. Canlılığını sürdüren her nesnede bir enerji akışı vardır.
Bilimsel açıdan baktığımız zaman bir atomun çekirdeği etrafındaki hareketlilik bile bu enerjiden kaynaklanır. Vücudumuzu oluşturan hücrelerde tıpkı bu şekildedir.
Rahatsızlık veya hastalık dediğimiz durumda vücudumuzda ki enerji akışının yavaşlaması veya tıkanması sonucu ortaya çıkıyor. Vücudumuzda bir rahatsızlık yaşadığımız bölgede titreşim azalarak enerji o bölgede yavaşlıyor.
Bioenerji seansı dediğimiz sistemde aslında tam olarak bu. Enerjinin yavaşladığı bölgeye sağlıklı ve canlı akışı yönlendirerek harekete geçirmek.


Bioenerjinin Herhangi bir zararı var mıdır ?
Bioenerjinin herhangi bir zararı yoktur. Çünkü bioenerji seansı sırasında danışana herhangi bir medikal ürün veya bir besin takviyesi yapılmaz.
Bunun dışında bioenerji seansı esnasında danışana hiçbir şekilde yönlendirici kelimeler dahi kullanılmamaktadır.
Uzman kişiler tarafından uygulanan seanslarda hiçbir yan etki bulunmamaktadır.

Bioenerji hakkında bilinmesi gerekenler?
Öncelikle toplumumuzda dini olguları kullanarak bu alan çok fazla suistimal edilmektedir. Bioenerji seansı kesinlikle medyumluk seansı veya okuma-üfleme tarzında yapılan bir işlem değildir. Seans esnasında ilahi ve evrensel bütünlükten gelen enerji akışına kanal olarak yapılan bir işlemdir. Seans hizmetini veren uzman hiçbir zaman kendi enerjisini kullanmaz.
Bunun dışında bioenerji seansı kesinlikle bir cin çıkarma veya rituel uygulama seansı değildir. Aynı şekilde bioenerji seansı bir psikolojik destek hizmeti veya bir psikolog seansı gibi görülmemelidir.
Bioenerji uygulamalarından fayda sağlayan hiçbir danışan kullanmakta olduğu ilaçları veya doktoru tavsiyesiyle uyguladığı hiçbir durumu terk etmemelidir. Bioenerji uygulamaları kesinlikle ana tedavi değil destekleyici bir tedavi yöntemidir.
Hiçbir bioenerji uzmanının tanı koyma yetkisi yoktur. Bir hastalığa tanı koyma yetkisi TC sınırları içerisinde hekimlerimize aittir. Mümkünse hekimler veya psikologlar eşliğinde seanslar uygulanmalıdır.
Aynı şekilde bioenerji alanında el verme durumu söz konusu değildir. Atalardan gelen yatkınlık her hususta olduğu gibi söz konusudur. Örneğin; annenizin sesi güzelse sizinde sesiniz güzel olabilir veya babanızda şeker hastalığı varsa sizde de şeker hastalığı görülebilir.. Fakat bir uzmandan el alarak bu işi yapmak gibi bir süreç söz konusu değildir.
Bioenerji herkesin içinde olan bir akış ve sistem olduğundan dolayı uygun teknikler öğrenilerek her birey kendine seans uygulayabilir.
@uzm.egt.demirkan

ad826x90
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

BİR DEVRİN LİDERİ ”YAZICIOĞLU”

HIZLI YORUM YAP

r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.