h Dolar %
h Euro %
h Altın (Gr) 506,67 %-1,50%
h Tam Altın 8.117,81 %-1,20%
h Bitcoin 294004 %-1.23965
a
  • Birsen Haber
  • siyaset
  • ADALET BİRLİK PARTİSİ 4. OLAĞAN İL BAŞKANLARI TOPLANTISI 05 HAZİRAN’DA

ADALET BİRLİK PARTİSİ 4. OLAĞAN İL BAŞKANLARI TOPLANTISI 05 HAZİRAN’DA

ad826x90

6 Haziran 2018 Tarihinde resmi olarak kurulan ve ülke genelinde teşkilatlanarak seçime girmeye hak kazanan siyasi partiler arasında yerini alan Adalet Birlik Partisi Adalet Birlik Partisi 4. Olağan İl Başkanları Toplantısı 5 Haziran günü İstanbul Beylikdüzü Sarissa Otel’de büyük bir coşku ile yapılacak.

Adalet Birlik Partisi Genel Başkanı İrfan Uzun, kongre ile ilgili şu açıklamaları yaptı;

“Adalet Birlik Partisi genç, dinamik ve güçlü kadrosunun özverili çalışmalarıyla Türkiye çapında İl teşkilatlanmalarını tamamlamış olup, Türkiye’de seçime girmeye hak kazanmış az sayıda siyasi partiden biri olmuştur.
Adalet Birlik Partisi ve Adalet Birlik Partisi kadroları bu zaman diliminde yaşanan her bir olaydan güçlenerek çıkmakla kalmadı, milletimizle olan bağını daha da sıkılaştırdı.

Geçen 3 yılda her sıkıntının, darboğaz gibi görülen her geçidin, sabırla ve azimle aşılmasının bir semeresi olarak ülkemizin kazanımlarına eklendi.

ad826x90

Bütün bunlar olurken Adalet Birlik Partisi’nin dayandığı en büyük güç ise sarsılmaz birliği, milletin duyduğu itimat ve kurulduğu ilk günden itibaren kurucu değerlerine olan sadakatidir.

Adalet Birlik Partisi teşkilatları; üye, sandık ve mahalle yönetimlerimiz; İlçe, İl, Genel Merkez, Kadın Kolları, Engelsiz Kolları ve Gençlik Kolları, Genel Merkez teşkilatlarımız ve binlerce seçmenimizle birlikte aziz milletimize karşı sorumluluk duygusundan, hizmet akdinden bir an bile vazgeçmemiştir.
Adalet Birlik Partisi, kendini oluşturan ve geçmişten gelen değerleri kaybetmeyen, onlara sahip çıkan ve o değerler doğrultusunda geleceği planlayan, Eğitime ve Birlikteliğe önem veren, gelişmeyi hedefleyen değerlerinden ve hedeflerinden sapmayan “Milletin Partisidir”. Hedefimiz Anayasamızın hükümleri çerçevesinde gittiğimiz 2023 veya olası bir erken seçimde ülkemize tek başına iktidar olma imkanı sunmaktadır.

Adalet Birlik Partisi tek başına iktidar, milletimizin gelecek ümidini yeşertecek, hedeflerimize güçlü adımlarla ulaşmamızı sağlayacaktır.

Bu kongremiz, kardeşliğimize halel getirmeye çalışanlara karşı milli iradenin güçlü sesinin kaynağı olacaktır.

Bu kongremiz tek başına iktidarın anahtarıdır.

Adalet Birlik Partisi yeni, genç ve dinamik yapısıyla, özgün fikirleriyle, adalete ve birliğe olan inancı ile siyaseti ve Türkiye’yi değiştirmeye geliyor…

Genel Başkan İrfan Uzun konuşmasının sonunda; ”Birliğimizle, hedeflerimizle yeni Türkiye yolculuğunun devam edeceği ve milletle olan sözleşmemizi parti olarak yeniden tazeleyeceğimiz 4. Olağan Büyük Kongremizin milletimize, ülkemize, siyasi hayatımıza ve demokrasimize hayırlı olmasını diliyor, saygılarımızı sunuyoruz” dedi.

Adalet Birlik Partisi kongre adresi ise Sarissa Otel, Cumhuriyet Mahallesi Sokullu Mehmet Paşa sokak No: B/3 – A1 Beylikdüzü İstanbul olarak belirlendi.

ad826x90
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

KAÇAKÇILIĞA EN BÜYÜK DARBEYİ O VURDU

HIZLI YORUM YAP

r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.