h Dolar %
h Euro %
h Altın (Gr) 510,83 %0,54%
h Tam Altın 8.186,05 %1,70%
h Bitcoin 347374 %3.532
a
  • Birsen Haber
  • siyaset
  • AB PARTİSİ GENEL BAŞKANI İRFAN UZUN CUMHURBAŞKANLIĞI ADAYLIĞINI AÇIKLADI

AB PARTİSİ GENEL BAŞKANI İRFAN UZUN CUMHURBAŞKANLIĞI ADAYLIĞINI AÇIKLADI

ad826x90

Adalet Birlik Partisi 4. Olağan İl Başkanları Toplantısı,5 Haziran Cumartesi günü Beylikdüzü Sarissa Otel’de İl Başkanları ve parti üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Parti Genel Başkanı İrfan Uzun’un cumhurbaşkanılığına aday olduğunu açıkladığı kongre, büyük bir coşkuyla geçti.

Adalet Birlik Partisi 3. kuruluş yılını Beylikdüzü Sarissa Otel’de Parti Genel Başkanı İrfan Uzun, Parti İl Başkanları, Parti Üyeleri ve basın mensuplarının katılımlarıyla 5 Haziran Cumartesi günü gerçekleştirildi. Katılımcılara teşekkür eden Uzun, konuşmasında cumhurbaşkanı adayı olduğunu açıkladı.

Konuşmasına tüm Türkiye’yi selamlayarak başlayan Uzun, ülkedeki ekonomik, siyasi ve toplumsal sıkıntıları çözeceklerini; içeride ve dışarıda barışı ve refahı sağlayacaklarını, bu yola tüm benliklerini koyarak çıktıklarını ifade etti. ”Alışılagelmiş tabuları yıkacağız, büyük yeniliklere, değişimlere hazır olun, bir hayal kurun imkansız olsun. Göreceksiniz ki imkansız olmayacak o hayalleriniz.” Dedi. ”Muhalefet olmak için değil, iktidar olmak için varız. İnandığımız yolda; vazgeçmeden, yılmadan, bıkmadan ve usanmadan devam edeceğiz. Türkiye’de tarih yazacağız. En büyük eksiğimiz olan eğitim sistemimizi olması gereken, bu milletin hakettiği seviyeye getireceğiz. Herkes neler yapacağımızı ve toplumumuza ne kadar değer verdiğimizi görecekler.” İfadelerini kullandı.

İrfan  Uzun konuşmasının devamında; “Günümüzün alabildiğine kirlenen siyasi yapılanmasına inat, güleryüzlü bir profil çiziyoruz. Her anlamda sorunlarla boğuşan halkımızın can simidi olmaya talibiz. Mevcut yapılanmamızla seçim atmosferine hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Başta eğitim olmak üzere, ülkemizin içinde bulunduğu tüm açmazları çözüme ulaştırmak için gecemizi gündüzümüze katıyoruz. İnsanımızın, telefonunu çevirdiğinde karşısında genel başkanını muhatap olarak bulabileceği yegane siyasi partiyiz. Yapılanma sürecimiz yoğun biçimde sürüyor. Seçimlere katılabilme kriterlerini yerine getiren 18. parti olan Adalet Birlik Partisi, sorunların arkasına sığınan değil, zorlukların üstesinden gelecek politikalar için var. Cumhurbaşkanlığı seçiminde de arkamıza aldığımız güce dayalı olarak, aday olduğumu şimdiden deklare ediyorum. Her zaman olduğu gibi bu noktada da zafer inananların olacaktır”

ad826x90

ad826x90
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

ADALET BİRLİK PARTİSİ 4. OLAĞAN İL BAŞKANLARI TOPLANTISI 05 HAZİRAN’DA

HIZLI YORUM YAP

r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.