CANLI SONUÇLAR
  • CANLI TV İZLE
  • CANLI BORSA
  • İstanbul °
    • Adana
    • Adıyaman
    • Afyonkarahisar
    • Ağrı
    • Amasya
    • Ankara
    • Antalya
    • Artvin
    • Aydın
    • Balıkesir
    • Bilecik
    • Bingöl
    • Bitlis
    • Bolu
    • Burdur
    • Bursa
    • Çanakkale
    • Çankırı
    • Çorum
    • Denizli
    • Diyarbakır
    • Edirne
    • Elazığ
    • Erzincan
    • Erzurum
    • Eskişehir
    • Gaziantep
    • Giresun
    • Gümüşhane
    • Hakkâri
    • Hatay
    • Isparta
    • Mersin
    • istanbul
    • izmir
    • Kars
    • Kastamonu
    • Kayseri
    • Kırklareli
    • Kırşehir
    • Kocaeli
    • Konya
    • Kütahya
    • Malatya
    • Manisa
    • Kahramanmaraş
    • Mardin
    • Muğla
    • Muş
    • Nevşehir
    • Niğde
    • Ordu
    • Rize
    • Sakarya
    • Samsun
    • Siirt
    • Sinop
    • Sivas
    • Tekirdağ
    • Tokat
    • Trabzon
    • Tunceli
    • Şanlıurfa
    • Uşak
    • Van
    • Yozgat
    • Zonguldak
    • Aksaray
    • Bayburt
    • Karaman
    • Kırıkkale
    • Batman
    • Şırnak
    • Bartın
    • Ardahan
    • Iğdır
    • Yalova
    • Karabük
    • Kilis
    • Osmaniye
    • Düzce
  • İMSAK'A 03:33

  • HABER GÖNDER

  • İDDAA PROGRAMI

NDTKgs 18:00 NKOLfb

NKMgs 21:15 NDMfb

FTRgs 18:00 FKBSfb

FCSgs 21:00 USTfb

TERgs 21:30 CATfb

USACgs 21:30 SİEfb

PADgs 21:45 FSSfb

POT gs 21:45 CZfb

GKSLgs 14:05 PKOEfb

MKPS gs 18:00 WLfb

RKSGgs 18:00 MKZP fb

LP(A)gs 18:00 CWKRfb

ZKSRgs 18:00 MKSBfb

SKRACgs 18:30 KPBSfb

KSMgs 18:30 SVSfb

GSgs 21:00 TSfb

KONgs 21:00 ÇRZfb

BURNgs 14:00 SUTDfb

NUFCgs 16:15 WHUfb

LIVgs 18:30 AVLfb

SOTgs 21:00 MCFCfb

ATHgs 15:00 RMAfb

ESPgs 18:00 LGNSfb

OSAgs 20:30 GETfb

VLLgs 23:00 FCBfb

INTgs 18:15 BOLfb

SAMgs 20:30 SPALfb

UDIgs 20:30 GENfb

BREgs 20:30 VERfb

PARgs 20:30 FIOfb

CAGgs 20:30 ATAfb

NAPgs 22:45 ROM fb

HTYgs 17:30 KÖGfb

GRSgs 17:30 BŞBEfb

OSMgs 20:00 ÜMRfb

ADSgs 20:00 ALTfb

SWAgs 14:00 SWFCfb

MIDgs 16:00 QPRfb

WBAgs 17:00 HULfb

FCNgs 15:00 FCMfb

AABgs 19:00 BIFfb

AGFgs 21:00 FCKfb

HOBgs 17:00 RFCfb

FKBGgs 0 - 0 SJFfb

ODDgs 19:00 FKHfb

SIFgs 19:00 KBKfb

MFKgs 19:00 MIFfb

SDJFgs 19:00 SAFFfb

SJFgs 21:30 RBKfb

IFEgs 15:30 MFFfb

AIKgs 15:30 FFFfb

BKHgs 18:30 HAMfb

SİRgs 18:30 ÖSKfb

VSKgs 15:30 GAISfb

GVFCgs 19:00 RAFCfb

CDTgs 21:15 FCFfb

FCPgs 23:30 CFBfb

UFAgs 16:30 USOfb

FCKgs 20:30 ZENfb

ARFCgs 19:15 AEKfb

PANAgs 21:30 OLYfb

YNGBgs 17:00 FCLfb

FCSGgs 17:00 FCSfb

FCLgs 17:00 FCTfb

WACgs 18:00 SKRfb

LASKgs 18:00 SLZBfb

SGgs 18:00 HBfb

FAK(A)gs 11:30 GAKfb

SKUAgs 21:25 FACfb

AKUgs 19:00 BRIfb

MPgs 18:30 KPVfb

GNIgs 18:30 JARfb

DESgs 17:00 KOLfb

FCZLgs 19:30 PFKOfb

OLMDgs 19:30 SKDfb

FCAPgs 20:00 CFRCfb

CSMPgs 13:00 SOKSfb

FCACgs 17:00 FCDBfb

FCMgs 16:00 BELfb

TZgs 18:00 SSfb

RBRgs 20:00 DMfb

HSPgs 19:55 NKOfb

RJKgs 22:05 GNKZfb

FCBOgs 18:00 FCVPfb

FCSLgs 18:00 SKSPfb

ACSPgs 18:00 FKJBfb

SEOgs 13:00 PSTfb

GWAgs 13:00 DAEfb

SWSgs 13:00 JEOfb

JUBgs 12:00 FOFCfb

TSCgs 13:00 TVfb

RNFYgs 13:00 EHMfb

PSgs 16:00 JBfb

PGKSgs 18:30 WKSfb

ANYgs 13:00 JUNfb

CHAgs 13:00 GYEfb

SOLgs 15:00 FREfb

TBYgs 15:00 TEGfb

GIFgs 16:00 SYLfb

IFKBgs 17:00 ÖSYRfb

NYKgs 17:00 SANfb

KIHgs 17:00 IFKHfb

KARgs 18:00 LULfb

ESKgs 15:00 MOTfb

LİNgs 15:00 OSKfb

LBOIgs 16:00 LUNfb

ATIKgs 16:00 IFKVfb

UBKgs 16:00 KRSfb

LİNgs 16:00 TRSfb

TROgs 18:00 SKOfb

HIFgs 14:00 HBKfb

SIKgs 16:00 FREfb

PBBgs 13:40 RKSRfb

TBBNgs 16:10 OKSOfb

SKWSgs 18:40 GKSfb

OGgs 19:00 GKSBfb

DEPgs 18:00 HUEfb

LPAgs 20:30 PONfb

MAGgs 20:30 ALBfb

ALCgs 22:45 LUGfb

  • Favorilerim
  • Canlı
Tarih Seçin
  • Bugün

  • Yarın

  • 07-07-2020

  • 08-07-2020

  • 09-07-2020

  • 10-07-2020

  • 11-07-2020

  • 12-07-2020

  • 13-07-2020

  • 14-07-2020

  • 15-07-2020

  • 16-07-2020

  • 17-07-2020

  • 18-07-2020

  • 19-07-2020

  • 20-07-2020

LİGE GÖRE SAAT
Favorilerim
Serie C
  • 3
  • Serie C
  • 21:30
  • Alessandria
  • Siena
  • 3
  • Serie C
  • 21:30
  • Ternana
  • Catania
  • 3
  • Serie C
  • 21:45
  • Calcio Padova
  • FeralpiSalò
  • 3
  • Serie C
  • 21:00
  • Südtirol
  • Triestina
  • 3
  • Serie C
  • 21:45
  • Potenza
  • Catanzaro
  • 3
  • Serie C
  • 03:00
  • Pontedera
  • Novara
Japonya 3. Ligi
  • 3
  • Japonya 3. Ligi
  • 07:00
  • Vanraure
  • Grulla Morioka
11:00
  • YSCC
  • Toyama
  • 3
  • Japonya 3. Ligi
  • 11:00
  • YSCC
  • Toyama
  • 3
  • Japonya 3. Ligi
  • 11:00
  • Parceiro
  • Azul Claro
  • 3
  • Japonya 3. Ligi
  • 12:00
  • Gamba II
  • Cerezo II
13:00
  • Gainare
  • Gifu
  • 3
  • Japonya 3. Ligi
  • 13:00
  • Gainare
  • Gifu
  • 3
  • Japonya 3. Ligi
  • 13:00
  • Kagoshima Utd
  • Kamatamare
Batı Avustralya NPL Kadınlar
  • 3
  • Batı Avustralya NPL Kadınlar
  • 08:00
  • Perth
  • Fremantle
  • 3
  • Batı Avustralya NPL Kadınlar
  • 10:00
  • Northern Redb.
  • Subiaco
  • 3
  • Batı Avustralya NPL Kadınlar
  • 10:00
  • Murdoch Uni
  • Balcatta
Tayvan Premier Lig
11:00
  • Tatung
  • Futuro
  • 3
  • Tayvan Premier Lig
  • 11:00
  • Tatung
  • Futuro
  • 3
  • Tayvan Premier Lig
  • 11:00
  • Red Lions
  • Tainan
  • 3
  • Tayvan Premier Lig
  • 11:00
  • Ming Chuan
  • Taipower
  • 3
  • Tayvan Premier Lig
  • 11:00
  • NTUPES
  • Hang Yuen
2. Liga
  • 3
  • 2. Liga
  • 11:30
  • A.Wien II
  • Grazer
  • 3
  • 2. Liga
  • 21:25
  • Amstetten
  • Floridsdorfer
2. Lig
  • 3
  • 2. Lig
  • 11:30
  • Zilina II
  • Poprad
Japon 2. Ligi
  • 3
  • Japon 2. Ligi
  • 12:00
  • Jubilo Iwata
  • F. Okayama
  • 3
  • Japon 2. Ligi
  • 13:00
  • Tochigi SC
  • Tokyo Verdy
  • 3
  • Japon 2. Ligi
  • 13:00
  • R. Yamaguchi
  • Ehime FC
K Lig Classic
  • 3
  • K Lig Classic
  • 13:00
  • Sangju Sangmu
  • Jeonbuk Motors
  • 3
  • K Lig Classic
  • 13:00
  • Seongnam
  • P. Steelers
13:00
  • Gwangju
  • Daegu
  • 3
  • K Lig Classic
  • 13:00
  • Gwangju
  • Daegu
Kadınlar A Ligi
  • 3
  • Kadınlar A Ligi
  • 13:00
  • ŠSG-FA
  • Žalgiris
1. Lig
13:00
  • Iaşi
  • Sepsi
  • 3
  • 1. Lig
  • 13:00
  • Iaşi
  • Sepsi
  • 3
  • 1. Lig
  • 17:00
  • Academica
  • Dinamo Bükreş
20:00
  • Astra
  • CFR Cluj
  • 3
  • 1. Lig
  • 20:00
  • Astra
  • CFR Cluj
V-Lig 1
13:00
  • Quang Nam
  • SLNA
  • 3
  • V-Lig 1
  • 13:00
  • Quang Nam
  • SLNA
  • 3
  • V-Lig 1
  • 13:00
  • Hai Phong
  • Sai Gon
15:15
  • Viettel
  • Ha Noi
  • 3
  • V-Lig 1
  • 15:15
  • Viettel
  • Ha Noi
V-Lig 2
13:00
  • Sanna
  • Tay Ninh
  • 3
  • V-Lig 2
  • 13:00
  • Sanna
  • Tay Ninh
  • 3
  • V-Lig 2
  • 13:00
  • Bà Ria Vũng
  • Binh Dinh
K League 2
  • 3
  • K League 2
  • 13:00
  • Anyang
  • Jeju United
  • 3
  • K League 2
  • 13:00
  • Chungnam Asan
  • Gyeongnam FC
1. Lig
  • 3
  • 1. Lig
  • 13:40
  • Podbeskidzie
  • Radomiak
  • 3
  • 1. Lig
  • 16:10
  • Nieciecza
  • Stomil
  • 3
  • 1. Lig
  • 18:40
  • Wigry
  • Jastrzebie
  • 3
  • 1. Lig
  • 19:00
  • Grudziądz
  • Belchatow
Premier Lig
  • 3
  • Premier Lig
  • 14:00
  • Burnley
  • Sheffield Utd
  • 3
  • Premier Lig
  • 16:15
  • Newcastle
  • West Ham
  • 3
  • Premier Lig
  • 18:30
  • Liverpool
  • Aston Villa
  • 3
  • Premier Lig
  • 21:00
  • Southampton
  • Man City
Championship
  • 3
  • Championship
  • 14:00
  • Swansea City
  • Sheff Wed
  • 3
  • Championship
  • 16:00
  • Middlesbrough
  • QPR
  • 3
  • Championship
  • 17:00
  • West Bromwich
  • Hull City
1. Lig
  • 3
  • 1. Lig
  • 14:00
  • Hvidovre
  • HB Koge
  • 3
  • 1. Lig
  • 16:00
  • Skive
  • Fredericia
2. Lig
  • 3
  • 2. Lig
  • 14:05
  • Gornik Leczna
  • Olimpia
  • 3
  • 2. Lig
  • 18:00
  • P Siedlce
  • Widzew
  • 3
  • 2. Lig
  • 18:00
  • Lech II
  • Resovia
  • 3
  • 2. Lig
  • 18:00
  • Garbarnia
  • Znicz
  • 3
  • 2. Lig
  • 18:00
  • Stal Rzeszow
  • Bytovia
18:30
  • SKRA
  • Stargard
  • 3
  • 2. Lig
  • 18:30
  • SKRA
  • Stargard
Premier Lig
  • 3
  • Premier Lig
  • 14:30
  • UN City
  • Mazaalay
  • 3
  • Premier Lig
  • 11:00
  • Gepro
  • KK Erchim
1. Lig
15:00
  • Täby
  • Team TG
  • 3
  • 1. Lig
  • 15:00
  • Täby
  • Team TG
  • 3
  • 1. Lig
  • 15:00
  • Sollentuna
  • Frej
  • 3
  • 1. Lig
  • 15:00
  • Eskilsminne
  • Motala
  • 3
  • 1. Lig
  • 15:00
  • Lindome
  • Oskarshamn
16:00
  • Gefle
  • Sylvia
  • 3
  • 1. Lig
  • 16:00
  • Gefle
  • Sylvia
  • 3
  • 1. Lig
  • 16:00
  • Linköping
  • Torns
  • 3
  • 1. Lig
  • 16:00
  • Assyriska Tura
  • Värnamo
  • 3
  • 1. Lig
  • 16:00
  • Landskrona
  • Lund
  • 3
  • 1. Lig
  • 16:00
  • Utsikten
  • Karlskrona
  • 3
  • 1. Lig
  • 17:00
  • Nyköping
  • Sandviken
17:00
  • Berga
  • ÖSIF
  • 3
  • 1. Lig
  • 17:00
  • Berga
  • ÖSIF
  • 3
  • 1. Lig
  • 17:00
  • Karlslund
  • Haninge
  • 3
  • 1. Lig
  • 18:00
  • IF Karlstad
  • Luleå
  • 3
  • 1. Lig
  • 18:00
  • Trollhättan
  • Skövde
La Liga
  • 3
  • La Liga
  • 15:00
  • Ath. Bilbao
  • Real Madrid
  • 3
  • La Liga
  • 18:00
  • Espanyol
  • Leganes
20:30
  • Osasuna
  • Getafe
  • 3
  • La Liga
  • 20:30
  • Osasuna
  • Getafe
  • 3
  • La Liga
  • 23:00
  • Villarreal
  • Barcelona
Süper Lig
  • 3
  • Süper Lig
  • 15:00
  • Nordsjaelland
  • Midtjylland
17:00
  • Hobro
  • Randers
  • 3
  • Süper Lig
  • 17:00
  • Hobro
  • Randers
  • 3
  • Süper Lig
  • 19:00
  • Aalborg
  • Brøndby
  • 3
  • Süper Lig
  • 21:00
  • Aarhus
  • Kopenhag
Allsvenskan
  • 3
  • Allsvenskan
  • 15:30
  • Elfsborg
  • Malmö FF
  • 3
  • Allsvenskan
  • 15:30
  • AIK
  • Falkenbergs FF
  • 3
  • Allsvenskan
  • 18:30
  • IK Sirius
  • Örebro
  • 3
  • Allsvenskan
  • 18:30
  • Hacken
  • Hammarby
Superettan
  • 3
  • Superettan
  • 15:30
  • Vasteras SK
  • GAIS
Vysshaya Liga
15:30
  • Pomir
  • Regar
  • 3
  • Vysshaya Liga
  • 15:30
  • Pomir
  • Regar
  • 3
  • Vysshaya Liga
  • 15:30
  • Khatlon
  • Kuktosh
Toppserien
  • 3
  • Toppserien
  • 16:00
  • Klepp (K)
  • Kolbotn (K)
Ekstraklasa
  • 3
  • Ekstraklasa
  • 16:00
  • Pogon
  • Jagiellonia
18:30
  • Piast
  • Śląsk
  • 3
  • Ekstraklasa
  • 18:30
  • Piast
  • Śląsk
Kadınlar 1.Ligi
  • 3
  • Kadınlar 1.Ligi
  • 16:00
  • B36
  • EBS / Skála
Premier Lig
  • 3
  • Premier Lig
  • 16:00
  • FC Minsk
  • Belshina
  • 3
  • Premier Lig
  • 18:00
  • Torpedo Zhodin
  • Shakhtyor
  • 3
  • Premier Lig
  • 20:00
  • Rukh Brest
  • Dinamo Minsk
Esiliiga B
16:00
  • Tartu
  • Kalev II
  • 3
  • Esiliiga B
  • 16:00
  • Tartu
  • Kalev II
  • 3
  • Esiliiga B
  • 16:00
  • Paide II
  • Haapsalu
19:00
  • Rakvere
  • Viimsi
  • 3
  • Esiliiga B
  • 19:00
  • Rakvere
  • Viimsi
19:00
  • Keila
  • Tabasalu
  • 3
  • Esiliiga B
  • 19:00
  • Keila
  • Tabasalu
  • 3
  • Esiliiga B
  • 16:00
  • Võru FC Helios
  • Nõmme II
Premier Lig
16:30
  • FK Ufa
  • Ural
  • 3
  • Premier Lig
  • 16:30
  • FK Ufa
  • Ural
  • 3
  • Premier Lig
  • 18:30
  • Rubin Kazan
  • FK Orenburg
  • 3
  • Premier Lig
  • 20:30
  • Krasnodar
  • Zenit
Premier Lig
17:00
  • Desna
  • Kolos
  • 3
  • Premier Lig
  • 17:00
  • Desna
  • Kolos
  • 3
  • Premier Lig
  • 19:30
  • Olimpik
  • Dnipro-1
  • 3
  • Premier Lig
  • 19:30
  • Zorya
  • Oleksandria
Süper Lig
17:00
  • Luzern
  • Thun
  • 3
  • Süper Lig
  • 17:00
  • Luzern
  • Thun
  • 3
  • Süper Lig
  • 17:00
  • St. Gallen
  • Sion
  • 3
  • Süper Lig
  • 17:00
  • Young Boys
  • Lugano
1. Lig
  • 3
  • 1. Lig
  • 17:00
  • Slonim
  • Krumkachy
18:00
  • Granit
  • Khimik
  • 3
  • 1. Lig
  • 18:00
  • Granit
  • Khimik
19:00
  • Lida
  • Arsenal
  • 3
  • 1. Lig
  • 19:00
  • Lida
  • Arsenal
TFF 1. Lig
  • 3
  • TFF 1. Lig
  • 17:30
  • Hatayspor
  • Keçiörengücü
  • 3
  • TFF 1. Lig
  • 17:30
  • Giresunspor
  • BB Erzurumspor
  • 3
  • TFF 1. Lig
  • 20:00
  • Adana Demir
  • Altay
  • 3
  • TFF 1. Lig
  • 20:00
  • Osmanlıspor
  • Ümraniyespor
Czech Liga
  • 3
  • Czech Liga
  • 18:00
  • Slovan Liberec
  • Slavia Prag
  • 3
  • Czech Liga
  • 18:00
  • Baník Ostrava
  • Viktoria Plzeň
  • 3
  • Czech Liga
  • 18:00
  • Sparta Prag
  • Jablonec
Bundesliga
  • 3
  • Bundesliga
  • 18:00
  • LASK Linz
  • Salzburg
  • 3
  • Bundesliga
  • 18:00
  • Wolfsberger
  • Rapid Wien
  • 3
  • Bundesliga
  • 18:00
  • Sturm Graz
  • Hartberg
1. SNL
  • 3
  • 1. SNL
  • 18:00
  • Triglav
  • Olimpija
21:15
  • Maribor
  • Mura
  • 3
  • 1. SNL
  • 21:15
  • Maribor
  • Mura
2. Lig
  • 3
  • 2. Lig
  • 18:00
  • Deportivo
  • Huesca
  • 3
  • 2. Lig
  • 20:30
  • Las Palmas
  • Ponferradina
  • 3
  • 2. Lig
  • 20:30
  • Malaga
  • Albacete
22:45
  • Alcorcon
  • Lugo
  • 3
  • 2. Lig
  • 22:45
  • Alcorcon
  • Lugo
FNL
18:00
  • Trinec
  • Sokolov
  • 3
  • FNL
  • 18:00
  • Trinec
  • Sokolov
Serie A
18:15
  • Inter
  • Bologna
  • 3
  • Serie A
  • 18:15
  • Inter
  • Bologna
  • 3
  • Serie A
  • 20:30
  • Cagliari
  • Atalanta
  • 3
  • Serie A
  • 20:30
  • Parma
  • Fiorentina
20:30
  • Udinese
  • Genoa
  • 3
  • Serie A
  • 20:30
  • Udinese
  • Genoa
  • 3
  • Serie A
  • 20:30
  • Brescia
  • Hellas Verona
20:30
  • Sampdoria
  • SPAL
  • 3
  • Serie A
  • 20:30
  • Sampdoria
  • SPAL
22:45
  • Napoli
  • Roma
  • 3
  • Serie A
  • 22:45
  • Napoli
  • Roma
Süper Lig
  • 3
  • Süper Lig
  • 18:30
  • Kasımpaşa
  • Sivasspor
  • 3
  • Süper Lig
  • 21:00
  • Konyaspor
  • Ç. Rizespor
  • 3
  • Süper Lig
  • 21:00
  • Galatasaray
  • Trabzonspor
Ykkönen
18:30
  • MP
  • KPV Kokkola
  • 3
  • Ykkönen
  • 18:30
  • MP
  • KPV Kokkola
18:30
  • Gnistan
  • Jaro
  • 3
  • Ykkönen
  • 18:30
  • Gnistan
  • Jaro
1. Lig
  • 3
  • 1. Lig
  • 18:45
  • Lok Plovdiv
  • Beroe
  • 3
  • 1. Lig
  • 21:00
  • CSKA Sofya
  • Ludogorets
Superliga
  • 3
  • Superliga
  • 18:45
  • Luftëtari
  • Vllaznia
  • 3
  • Superliga
  • 18:45
  • Laçi
  • Flamurtari
Primeira Liga
  • 3
  • Primeira Liga
  • 19:00
  • Gil Vicente
  • Rio Ave
  • 3
  • Primeira Liga
  • 21:15
  • Tondela
  • Famalicao
  • 3
  • Primeira Liga
  • 23:30
  • Porto
  • Belenenses
Kadınlar Premier Lig
19:00
  • Minsk
  • BOTSOR
  • 3
  • Kadınlar Premier Lig
  • 19:00
  • Minsk
  • BOTSOR
  • 3
  • Kadınlar Premier Lig
  • 16:00
  • Bobruichanka
  • ABFF U19
18:00
  • Neman
  • Zorka
  • 3
  • Kadınlar Premier Lig
  • 18:00
  • Neman
  • Zorka
Úrvalsdeild
19:00
  • KA
  • Breidablik
  • 3
  • Úrvalsdeild
  • 19:00
  • KA
  • Breidablik
22:15
  • FH
  • Stjarnan
  • 3
  • Úrvalsdeild
  • 22:15
  • FH
  • Stjarnan
Eliteserien
  • 3
  • Eliteserien
  • 19:00
  • Molde
  • Mjondalen
  • 3
  • Eliteserien
  • 19:00
  • Bodo/Glimt
  • Brann
  • 3
  • Eliteserien
  • 19:00
  • Stromsgodset
  • Kristiansund
  • 3
  • Eliteserien
  • 19:00
  • Sandefjord
  • Sarpsborg 08
  • 3
  • Eliteserien
  • 19:00
  • Odds BK
  • Haugesund
  • 3
  • Eliteserien
  • 21:30
  • Stabaek
  • Rosenborg
1. Lig
19:00
  • Maardu
  • Vändra
  • 3
  • 1. Lig
  • 19:00
  • Maardu
  • Vändra
  • 3
  • 1. Lig
  • 19:00
  • Levadia II
  • K-Järve
19:00
  • Pärnu
  • Elva
  • 3
  • 1. Lig
  • 19:00
  • Pärnu
  • Elva
Süper Lig
19:15
  • Aris
  • AEK
  • 3
  • Süper Lig
  • 19:15
  • Aris
  • AEK
  • 3
  • Süper Lig
  • 21:30
  • Panathinaikos
  • Olympiakos
1. HNL
  • 3
  • 1. HNL
  • 19:55
  • Hajduk Split
  • Osijek
  • 3
  • 1. HNL
  • 22:05
  • Rijeka
  • Dinamo Zagreb
Erovnuli Lig
  • 3
  • Erovnuli Lig
  • 20:00
  • Merani Tbilisi
  • Torpedo
Ulusal Lig
  • 3
  • Ulusal Lig
  • 20:30
  • Zimbru
  • Dacia-Buiucani
Serie A
  • 3
  • Serie A
  • 22:00
  • Flamengo
  • Paranaense
  • 3
  • Serie A
  • 22:00
  • Botafogo
  • Fluminense
  • 3
  • Serie A
  • 22:00
  • Palmeiras
  • Ceara
  • 3
  • Serie A
  • 22:00
  • RB Bragantino
  • Corinthians
  • 3
  • Serie A
  • 22:00
  • Atl Mineiro
  • Vasco da Gama
  • 3
  • Serie A
  • 22:00
  • Gremio
  • Internacional
  • 3
  • Serie A
  • 22:00
  • Bahia
  • Sport Recife
  • 3
  • Serie A
  • 22:00
  • Coritiba
  • Sao Paulo
  • 3
  • Serie A
  • 22:00
  • Fortaleza
  • Atletico GO
22:00
  • Goias
  • Santos
  • 3
  • Serie A
  • 22:00
  • Goias
  • Santos
NBL
  • 3
  • NBL
  • 03:00
  • Nelson Giants
  • Canterbury Rams
  • 3
  • NBL
  • 08:30
  • Auckland Huskies
  • Nelson Giants
  • 3
  • NBL
  • 10:30
  • Manawatu
  • Taranaki
WNBA
  • 3
  • WNBA
  • 03:00
  • Sun (K)
  • Mystics (K)
  • 3
  • WNBA
  • 03:00
  • LIberty (K)
  • Dream (K)
  • 3
  • WNBA
  • 03:00
  • Wings (K)
  • Sky (K)
  • 3
  • WNBA
  • 03:00
  • Aces (K)
  • Lynx (K)
  • 3
  • WNBA
  • 03:00
  • Storm (K)
  • Fever (K)
  • 3
  • WNBA
  • 03:00
  • Sparks (K)
  • Mercury (K)
  • 3
  • WNBA
  • 03:00
  • LIberty (K)
  • Mystics (K)
Süper Lig
  • 3
  • Süper Lig
  • 19:25
  • H. Tel Aviv
  • Maccabi Haifa
  • 3
  • Süper Lig
  • 20:05
  • Ironi N. Ziona
  • Hapoel Eilat
  • 3
  • Süper Lig
  • 20:10
  • Ashdod
  • Hapoel Elyon
  • 3
  • Süper Lig
  • 21:15
  • Rishon LeZion
  • H. Jerusalem
Carioca 1
  • 3
  • Carioca 1
  • 22:00
  • Fluminense
  • Botafogo
  • 3
  • Carioca 1
  • 22:00
  • Flamengo
  • Volta Redonda
Premier Lig
03:00
  • Tobol
  • Astana
  • 3
  • Premier Lig
  • 03:00
  • Tobol
  • Astana
03:00
  • Kaspiy
  • Kairat
  • 3
  • Premier Lig
  • 03:00
  • Kaspiy
  • Kairat
  • 3
  • Premier Lig
  • 03:00
  • Zhetysu
  • Ordabasy
  • 3
  • Premier Lig
  • 03:00
  • Karagandy
  • Kaisar
  • 3
  • Premier Lig
  • 03:00
  • Taraz
  • Kyzyl-Zhar
Süper Lig
  • 3
  • Süper Lig
  • 03:00
  • Dalian Pro
  • Jiangsu Suning
  • 3
  • Süper Lig
  • 03:00
  • Shijiazhuang
  • Q. Huanghai
  • 3
  • Süper Lig
  • 03:00
  • Wuhan Zall
  • Tianjin Teda
Premier Lig
  • 3
  • Premier Lig
  • 03:00
  • Sumqayıt
  • Qarabağ
03:00
  • Zira
  • Keşlə
  • 3
  • Premier Lig
  • 03:00
  • Zira
  • Keşlə
  • 3
  • Premier Lig
  • 03:00
  • Neftçi
  • Qəbələ
03:00
  • Səbail
  • Sabah
  • 3
  • Premier Lig
  • 03:00
  • Səbail
  • Sabah
Yeni Güney Galler NPL
  • 3
  • Yeni Güney Galler NPL
  • 07:00
  • Mt Druitt Town
  • Manly Utd
  • 3
  • Yeni Güney Galler NPL
  • 08:00
  • Sydney Utd
  • Sydney
  • 3
  • Yeni Güney Galler NPL
  • 08:00
  • Wolves
  • Leichhardt
  • 3
  • Yeni Güney Galler NPL
  • 09:30
  • Rockdale City
  • Blacktown City
Victoria NPL
  • 3
  • Victoria NPL
  • 08:00
  • Eastern Lions
  • Avondale
Queensland NPL
  • 3
  • Queensland NPL
  • 11:00
  • Olympic
  • Moreton Bay
C Ligi
  • 3
  • C Ligi
  • 11:30
  • Electricite
  • Angkor Tiger
  • 3
  • C Ligi
  • 14:00
  • NagaWorld
  • Defense
14:00
  • Crown
  • Visakha
  • 3
  • C Ligi
  • 14:00
  • Crown
  • Visakha
Ulusal Lig
  • 3
  • Ulusal Lig
  • 13:00
  • Gangneung
  • Daejeon Korail
Damallsvenskan
  • 3
  • Damallsvenskan
  • 16:00
  • Vittsjö (K)
  • Linköping (K)
  • 3
  • Damallsvenskan
  • 17:00
  • Pitea (K)
  • KIF Örebro (K)
Kakkonen
17:00
  • Jazz
  • PIF
  • 3
  • Kakkonen
  • 17:00
  • Jazz
  • PIF
18:30
  • GrIFK
  • Espoo
  • 3
  • Kakkonen
  • 18:30
  • GrIFK
  • Espoo
Süper Lig
18:00
  • Llapi
  • Drita
  • 3
  • Süper Lig
  • 18:00
  • Llapi
  • Drita
  • 3
  • Süper Lig
  • 18:00
  • Ferizaj
  • Trepça'89
1. Lig
  • 3
  • 1. Lig
  • 18:30
  • Lushnja
  • Apolonia
18:30
  • Pogradeci
  • Besa
  • 3
  • 1. Lig
  • 18:30
  • Pogradeci
  • Besa
Pers Körfez Pro Ligi
  • 3
  • Pers Körfez Pro Ligi
  • 19:00
  • Pars Jam
  • Esteghlal
  • 3
  • Pers Körfez Pro Ligi
  • 19:00
  • Gol Gohar
  • Shahr Khodrou
19:30
  • Saipa
  • Sepahan
  • 3
  • Pers Körfez Pro Ligi
  • 19:30
  • Saipa
  • Sepahan
  • 3
  • Pers Körfez Pro Ligi
  • 19:30
  • Naft MIS
  • Machine Sazi
19:30
  • Nassaji
  • Foolad
  • 3
  • Pers Körfez Pro Ligi
  • 19:30
  • Nassaji
  • Foolad
Persha Lig
  • 3
  • Persha Lig
  • 19:00
  • Chornomorets
  • Mykolaiv
1. Lig
21:00
  • Rudar
  • Iskra
  • 3
  • 1. Lig
  • 21:00
  • Rudar
  • Iskra
  • 3
  • 1. Lig
  • 22:00
  • Zeta
  • Budućnost
  • 3
  • 1. Lig
  • 22:00
  • Petrovac
  • Grbalj
  • 3
  • 1. Lig
  • 22:00
  • Kom
  • OFK Titograd
  • 3
  • 1. Lig
  • 22:00
  • Podgorica
  • Sutjeska

BirsenHaber'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

BirsenHaber'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.

Haber gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 470
Araç çubuğuna atla